LCD Panel Types LQ110Y3DG02 SHARP 11.0 inch 800x480
Mega Source Elec.Limited
Contact Now
Place of Origin : JAPAN
Brand Name : SHARP
Certification : Standard Certification
Model Number : LQ110Y3DG02
MOQ : 5 PCS
Price : Pls Contact sales team
Packaging Details : Standard Packaging
Delivery Time : 2-3 days
Payment Terms : T/T , Paypal, Western Union Escrow etc.
Supply Ability : 5000
Contact Now
Quick Details:
Part no.
LQ110Y3DG02
Manufacturer
SHARP
Size
11.0 inch
Resolution
800x480
Why buy from us >>> Fast / Safely / Conveniently
How to buy >>>
  • Email contact us & sent your inquire with your Transport destination .
  • Online chat, the commissioner would be respond ASAP.
Service >>>
  • Provide a transaction of fast, safely, conveniently service to global buyer.
Tag : For LCD OfferS:
4”-15”(4 inch to 15 inch ) LCD Display Screen Panel can be applied to AMPIRE Arima AUO BERISE BOE BYD CHILIN Chimei CPC CMEL CPT CSOT Data Image EDT E Ink e-king Epson FUJITSU Giantplus HannStar HYDIS IDTech INNOLUX IRICO IVO JCT Kyocera KOE LG LiteMax Mitsubishi NAN YA NLT Pixel Qi Powertip RiTdisplay QDI SAMSUNG SANYO SHARP SGD SII SONY STI SVA-NEC TIANMA TOSHIBA TopSun TPO TRULY TSINGTEK UNIPAC Visionox WiseChip YeeboMore products information, pls contact our sales group sales@megasourceel.com
Product Tags:
lcd panel monitor
portable lcd monitor
Cheap LCD Panel Types LQ110Y3DG02 SHARP 11.0 inch 800x480 for sale
LCD Panel Types LQ110Y3DG02 SHARP 11.0 inch 800x480 Images